ماهان دانلود

ماهان دانلود

دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360

دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360

.:: PES 17 – Xbox 360 – COMPLEX ::.

PES یکی از عنوان های محبوب ورزشی میباشد که هر ساله یک نسخه جدید آن توسط Konami Digital Entertainment منتشر می شود. در نسخه هفدهم از عنوان PES شاهد یک سیستم جدید واقعیت های تعاملی در بخش های کنترل و صحنه های بصری هستیم که موجب شده است این عنوان نسبت به نسخه های پیشین کمی متمایز تر جلوه کند. از همان ابتدای کار کونامی دو هدف اصلی را سر لوحه خود قرار داده بود که شامل : گرافیک باور پذیر و گیم پلی واقع گرایانه می شود; امسال کونامی از موتور Fox Engine در این بازی بهره برده است. این موتور در نسخه پیشین بازی PES استفاده شده بود ولی به دلیل این که نتوانست صحنه های فیزیکی خوبی را تولید کند ناکام ماند. کونامی همانند نسخه های قبلی به افکت های ویژه, چهره بازیکنان و محیط ورزشگاه اهمیت بسیاری داده است و شاهد یک گرافیک قابل قبول در این بخش خواهیم بود و علاوه بر این فیزیک بازی نیز به سرعت در حال پیشرفت است و سیر تکامل خود را تا حدودی تکمیل کرده است. در ادامه میتوانید دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360 را به صورت کاملا رایگان از سرور های ایرانیان دانلود دریافت نمایید.

گیم پلی بازی PES 2017:

این بخش نیز دچار تغییرات بسیار شده است و کونامی سعی کرده است این بخش را بسیار واقعی تر از نسخه های قبلی ایجاد کند. در PES 17 دریبل های پی در پی با یک بازیکن و تک روی کردن کاملا بی اثر است و پلیر می بایست برای رسیدن به گل به صورت تیمی کار کند و از حمایت دیگر بازیکننان استفاده کند. در همین راستا کونامی سیستم Total Team Control را در بازی تعبیه کرده است که به پلیر اجازه می دهد قبل از بازی یک سری تاکتیک و استراتژی خاص برای خود در نظر بگیرد و در هنگام بازی با زدن یک دکمه آن هارا اجرا کند. علاوه بر این ها سیستم Precise Pass نیز در بازی گنجانده شده است و به لطف این سیستم میزان قدرت پاس و جهت گیری در رسیدن توپ به هم تیمی اثرات قابل توجهی خواهد داشت.

تصاویری از محیط بازی PES 2017:

دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360

دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که تمامی فایل ها در بخش بازی فاقد رمز می باشند، چنانچه هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

 • دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360- پارت ۱
 • دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360- پارت ۲
 • دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360- پارت ۳
 • دانلود بازی ورزشی PES 2017 برای Xbox 360- پارت ۴
 • یک دیدگاه

  1. سلام فقط میخواستم بدونم این نسخه از بازی که گذاشتین برا دانلود نسخه region free هستش؟
   روی کنسول ntsc j xbox360جواب میده؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *