ماهان دانلود

ماهان دانلود

دانلود کتاب خلاصه و آزمون هاي فارماکولوژي کاتزونگ و ترور Katzung & Trevor's Pharmacology Examination and Board Review

دانلود کتاب خلاصه و آزمون هاي فارماکولوژي کاتزونگ و ترور Katzung & Trevor's Pharmacology Examination and Board Reviewکتاب “خلاصه و آزمون هاي فارماکولوژي کاتزونگ و ترور” براى کمک به دانشجويان در مرور مفاهيم داروشناسى و آمادگى براى امتحانات پايان دوره و آزمونهاى تخصصى طراحى شده است. ويرايش دهم اين کتاب، با هدف هر چه مؤثرتر بودن آن کاملا مورد بازنگرى قرار گرفته است. در اين ويراست نيز مانند ويراستهاى قبلى، حفظ استانداردهاى دقت و روزآمد بودن مطالب کتاب نسبت به کتاب اصلى فارماکولوژى پايه و بالينى مورد توجه بوده است. در اين کتاب، موضوعات فارماکولوژى مطابق با اکثر کتابها و دوره هاى اين درس مرور گرديده است. فصول اصلى (مانند فارماکولوژى سيستم اتونوم و فارماکولوژى CNS) براى جمع بندى بهتر مطالب فيزيولوژيکى و بيوشيمى در اين کتاب آمده است. رويکرد مبتنى بر فصول، استفاده از اين کتاب همراه با کتب متن اصلى مفصل تر را تسهيل کرده است. ما در این کتاب چندین استراتژی برای بررسی تاثیر گذارتر پیشنهاد می کنیم.

اول، هر فصل دارای یک بحث کوتاه از عمده مفاهیم است که اصول اساسی آن و یا داروی خاص زمینه گروه با آمار و ارقام توضیحی و جداول همراه است. آمار و ارقام پر رنگ هستند و بسیاری از آنها در این ویرایش جدید هستند. به دانشجویان توصیه می شود متن را به طور کامل بخوانند و در پایان هر فصل به سوالات پاسخ دهند. اگر یک مفهوم مشکل و یا گیج کننده یافت می شود، توصیه به استفاده از یک کتاب درسی به طور منظم مانند فارماکولوژی عمومی و بالینی، نسخه دوازدهم می شود.

دوم، هر فصل دارومحور با یک “بررسی اجمالی” باز می شود که گروهی از داروها را در یک نمودارهندسی سازماندهی کرده است. ما توصیه می کنیم که دانش آموزان، خود یک نمودار از آنچه آموخته اند ایجاد کنند.

سوم، یک لیست از شرایط عملکرد بالا برای یادگیری و تعاریف آنها در ابتدای فصل ها وجود دارد، مطمئن شوید که شما قادر به تعریف آن شرایط هستید.

چهارم، بسیاری از فصل ها شامل سوالات “مهارت حافظه” هستند تا دانش آموز به مرور دروس قبلی پرداخته و ارتباط بین موضوعات مرتبط را ببینید. ما پیشنهاد می کنیم که دانش آموزان سعی کنند خودشان به سوالات مهارت حافظه قبل از چک کردن پاسخ که در پایان فصل ارائه شده است بپردازند.

پنجم، هر یک از شصت و یک فصل شامل حدود ده نمونه سوال به همراه مجموعه ای از پاسخ ها به همراه توضیحات است. برای یادگیری موثرتر، شما باید هر مجموعه ای از نمونه سوال را که دارای تمرین عملی هستند همراه با یک معاینه واقعی انجام دهید. پس از پاسخ به هر سوال، آن را با پاسخنامه چک کنید. هنگامی که پاسخ ها را تجزیه و تحلیل می کنید، مطمئن شوید که درک کرده اید که چرا هر انتخاب درست یا نادرست است.

ششم، هر فصل شامل یک چک لیست از وظایف متمرکز شده است که شما هنگامی که فصل به پایان رسید باید قادر به انجام آن باشید.

هفتم، هر فصل با یک جدول خلاصه به پایان می رسد که مهم ترین داروها را لیست می کند و شامل اطلاعات کلیدی در مورد مکانیسم عمل آنها، اثرات، استفاده بالینی، فارماکوکینتیک، تداخلات دارویی و عوارض است.

هشتم، هنگام آماده شدن برای یک امتحان جامع شما باید لیستی از داروها را در «ضمیمه ۱: واژه های کلیدی برای داروهای کلیدی» بررسی کنید. به دانشجویان توصیه می شود این ضمیمه را در همان زمان که آنها فصل ها را تمرین می کنند، چک کنند در این صورت آنها می توانند شروع به شناسایی داروهای خارج از متن یک فصل که مجموعه ای محدود از دارو ها هستند بکنند.

نهم، بعد از اینکه شما اکثر فصول یا تمام آنها را تمرین کردید و یک درک خوب از داروهای کلیدی پیدا کردید، باید امتحان های جامع را که هر یک ۱۰۰ سوال دارد و در ضمائم II و III ارائه شده، انجام دهید. در ادامه ی این امتحانات یک لیست از پاسخ هر کدام همراه با یک توضیح کوتاه درباره ی روش انتخاب صحیح و شماره فصل ها که در صورت نیاز در آن اطلاعات بیشتر را می توان یافت، آورده شده است. توصیه می کنیم که کل یک نمونه سوال یا مجموعه ای از سوالات را به صورت یک امتحان واقعی بررسی کنید و به پاسخ دادن پیش از مشاهده پاسخنامه متعهد باشید. هنگام بررسی پاسخ نامه مطمئن شوید که درک کرده اید که هر سوال انحرافی چرا درست است یا نادرست. اگر نیاز داشتید، به فصل مربوطه بازگردید و متن را که مفاهیم کلیدی را پوشش می دهد و پایه و اساس سوالات است بررسی کنید.

دهم، شما می توانید از استراتژی های ضمیمه IV برای بهبود عملکرد آزمون خود استفاده کنید. این ضمیمه شامل استراتژی هایی برای انواع مختلفی از سوالات است که فرمت های خاصی را دنبال می کند.

ما توصیه می کنیم که این کتاب همراه با یک متن منظم استفاده شود. این کتاب منطبق با توالی فصول کتاب فارماکولوژی عمومی و بالینی، نسخه ۱۲ (مک هیل، ۲۰۱۲) است. با این حال، این کتاب برای تکمیل هر استاندارد متن فارماکولوژی پزشکی طراحی شده است. دانشجویی که این کتاب را کامل کرده و آن را درک کند تا حد زیادی عملکرد خود را بهبود بخشیده و یک دستورالعمل عالی از فارماکولوژی دارد.

ما از همکاری با دکتر Marieke Kruidering-Hall دریافت کننده جایزه ممتاز آموزش از دانشگاه کالیفرنیا، سان فرانسیسکو در این چاپ کتاب خوشنودیم.

 

“Pharmacoloy Examination & Board Review” is designed to help students review pharmacology and to prepare for both regular course examinations and board examinations. The tenth edition has been extensively reviewed to make such preparation as active and efficient as possible. As with earlier editions, rigorous standards of accuracy and currency have been maintained in keeping with the book’s status as the companion to the Basic & Clinical Pharmacology textbook. This review book divides pharmacology into the topics used in most courses and textbooks. Major introductory chapters (eg, autonomic pharmacology and CNS pharmacology) are included for integration with relevant physiology and biochemistry. The chapter-based approach facilitates use of this book in conjunction with course notes or a larger text. We recommend several strategies to make reviewing more effective.Tenth, you can use the strategies in Appendix IV for improving your test performance. General advice for studying and approaching examinations includes strategies for several types of questions that follow specific formats.

مشخصات

نام کتاب : خلاصه و آزمون هاي فارماکولوژي کاتزونگ و ترور Katzung & Trevor’s Pharmacology Examination and Board Review

نویسنده : آنتوني ترور، برترام کاتزونگ، ماريک کروئيدرينگ-هال، سوزان مسترز

زبان : انگلیسی

ناشر : بهترین کتاب های جهان

تعداد صفحه: ۶۵۳ صفحه

فرمت : pdf

حجم فایل : ۱۵٫۴ مگابایت

 لینک دانلود – ۱۵٫۴ مگابایت

  راهنمای دانلود

  • اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً IDM استفاده کنید.
  • در صورت مشاهده لینک های معیوب ، موضوع را در بخش نظرات اعلام کنید.
  • فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها RAR و Zip از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
  • کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.bbooks.ir می باشد. تمامی حروف را میبایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
  • چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
  • روش باز کردن فایل های فشرده شده چند بخشی: برای اینکه بخش های یک فایل را به هم متصل کنید شما به نرم افزار Winrar احتیاج دارید که از اینجا می توانید دریافت کنید. پس از نصب نرم افزار WinRAR تمامی بخش های یک فایل را درون یک پوشه در کنار هم قرار دهید و تنها کافیست بر روی فایلی که در انتهای آن عبارت Part1 را می بینید راست کلیک کنید و گزینه Extract to را بزنید، سپس پسورد www.bbooks.ir را وارد کنید و منتظر بمانید … نرم افزار تمامی بخش ها را به صورت خودکار شناسایی می کند و در نهایت فایل اصلی را ایجاد می کند.
رمز فایل www.bbooks.ir
۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ امتیاز مطلب: ۰٫۰۰ (۰ نفر)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *